Önlem Botanika Aylık Fırsat Paket X-Large 6 Numara 70 Adet FR7668

Önlem Botanika Aylık Fırsat Paket X-Large 6 Numara 70 Adet FR7668

Ana Sayfa / Anne & Bebek / Bebek Bezi & Islak Mendil / Bebek Bezi / Önlem Bebek Bezi
USD 10 In stock
$10.00 $23.00 44% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.9/5, 38 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Önlem Botanika Aylık Fırsat Paket X-Large 6 Numara 70 Adet FR7668

Ürün Detayları

Önlem Botanika Aylık Fırsat Paket X-Large 6 Numara 70 Adet

Önlem Botanika Bebek Bezi, Türkiye’de ilk ve tek bitkisel kökenli 5 botanik özü (Papatya, Aloe Vera, İpek Proteini, Zeytinyağı, E Vitamini) içerir. Parfüm, Klor, Paraben ve Nonilfenol gibi zararlı maddeleri içermez. Bağımsız laboratuvarlarda yapılan yüzlerce test sonucunda zararlı maddeler içermediği kanıtlanan Önlem Botanika Bebek Bezi, Türkiye’de üretim yapan markalar arasında Oeko-Tex sertifikalı ilk ve tek bebek bezidir. Önlem Botanika ile bebeklerin hassas cildi hiçbir zararlı maddeye maruz kalmadan özenle korunur.

• Türkiye’de İlk ve Tek Bitkisel Kökenli 5 Botanik Öz: Papatya, Aloe Vera, İpek Proteini, Zeytinyağı, E Vitamini
• %0 Parfüm, Klor, Paraben, Nonilfenol
• Thermobond Teknolojisi ile İpeksi ve Pamuksu Doku
• Kokusuz
• Oeko-Text Sertifikalı
• Hipoalerjenik
• Botanic Soft Teknolojisi ile Nefes Alan İç – Dış Yüzey
• Renklendirici İçermeyen İç Yüzey

Önlem BotanikaBebek Bezleri

Türkiye’de ilk ve tek bitkisel kökenli 5 botanik özden (Papatya, Aloe Vera, İpek Proteini, Zeytinyağı, E Vitamini) oluşan yeni Önlem Botanika Bebek Bezi bebeğinizin cildini korurken aynı zamanda nemlendirme sağlar.


Sağlıklı İçerik

Parfüm, Klor, Paraben ve Nonilfenol içermez. Bağımsız laboratuvarlarda yapılan yüzlerce test sonucunda zararlı maddeler içermediği kanıtlanan Önlem Botanika Bebek Bezi, Türkiye’de üretim yapan markalar arasında Oeko-Tex sertifikalı ilk ve tek bebek bezidir. Önlem Botanika ile bebeklerin hassas cildi hiçbir zararlı maddeye maruz kalmadan özenle korunur.


Üstün Emici Tabakalar

Yumuşak ve ipeksi üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer ve sıvıyı bezin iç bölgesine eşit dağıtır. Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder. Bebeğinizin cildinde uzun süre kuruluk sağlar.Bebekleri Düşünen Tasarımlar

Bebeklerin bez değişimlerinin daha eğlenceli bir hale gelmesi içinsevimli tasarımlara sahip olan ürünler, böylece bebeğinizin de bez değişimine katılmasını mümkün kılıyor. Kolay giydirip çıkarmaya yarayan detaylar ise anne ve babalar için de büyük bir kolaylık yaratıyorlar.


Yüksek Sızdırmazlık

Bebeklerin hareketlerinde herhangi bir kısıtlama olmaması için sıvıyı hapseden taneciklerin bulunduğu ürünler böylece yüksek sızdırmazlık göstererek her zaman en iyi kullanımı olanaklı hale getiriyor. Bebeğinizin hareketlerinde bir kısıtlama yaşanmıyor ve her zaman mutlu olabiliyor.


Cildine Özel Koruma

Her zaman bebeğinizin sağlığı ön planda olduğu için doğal bileşenler ile birlikte sağlıklı bir kullanım sunuluyor. Bebeğinizin hassas cildi için zararlı olacak çeşitli kimyasal bileşenler yer almıyor ve böylece her zaman doğal kullanımın verdiği özelliklerinden yararlanmanız mümkün hale geliyor.


Önlem Botanika Aylık Fırsat Paket X-Large 6 Numara 70 Adet FR7668