Goon Premium Soft Bebek Bezi 5 Numara 24 Adet FR6528

Goon Premium Soft Bebek Bezi 5 Numara 24 Adet FR6528

Ana Sayfa / Anne & Bebek / Bebek Bezi & Islak Mendil / Bebek Bezi / Goon Bebek Bezi
USD 10 In stock
$10.00 $24.00 41% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.9/5, 98 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Goon Premium Soft Bebek Bezi 5 Numara 24 Adet FR6528

Ürün Detayları

Goon Premium Soft Bebek Bezi 5 Numara 24 Adet


Bebeğinizin İhtiyaçlarını En İyi Şekilde Karşılar

Bebeğinizin güvenli bir şekilde bakımın yapılması için üstün teknolojik imkânlar ile üretilmiş olan bu özel bez, yüksek ürün kalitesi ile birlikte bebeğinizin cildi ve bakımı için harika bir imkân yaratmaktadır. Esnek yapı ve yüksek emiş gücü özel bir kullanım sunar.


Pamuk Kadar Yumuşak

Bebek ciltleri çok hassas oldukları için onların ciltlerine tam uyum sağlayacak ve herhangi bir sorun yaratmayacak kumaş kalitesi çok önemlidir. Özel yumuşaklığı ile birlikte çok uzun süreli kullanımlarda bile bebeğiniz için herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz, her zaman üstün konfor sağlar.


Dış Yüzey Nefes Alır

Dış yüzeyin nefes alan yapısı bu sayede her zaman temiz hava dolaşımının olmasına neden olur. Bu durum ise dışarıdan içeriye temiz havanın girerek bebeğinizin daha rahat etmesine neden olmaktadır. Kızarıklık gibi durumların da önüne geçmek için idealdir.Terlemeyi Azaltır

Hava geçiren yapısı aynı zamanda terletme sorunlarının da önüne geçer. Terletmeyi engelleyen yapısı ile birlikte bebeğinizin cildi çok daha sağlıklı bir şekilde korunur ve cildine rahatsızlık verecek sorunlar ortadan kalkar.


Gün Boyu Süren Kuruluk

Gün boyu süren kuruluk özelliği yüksek emiş gücünden kaynaklanmaktadır. Yüksek emiş gücü sıvıyı hemen hapseder ve bezin tamamına eşit şekilde dağıtarak bir noktada toplanmanın, sertleşmenin önüne geçer. Bu ise bebeğinizi daha fazla rahat hissettirir.


Zamanı Doğru Ayarlayın

Özel ıslaklık göstergesi bezin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösterir ve böylece anne ve babalar için doğru zamanda beze müdahale etme olanağı yaratır.

Goon Premium Soft Bantlı Bebek Bezi Ailesi


Beden Kilo
1 2-5 KG
2 4-8 KG
3 7-12 KG
4 9-14 KG
5 12-20 KG

Goon Premium Soft Bebek Bezi 5 Numara 24 Adet FR6528